תחזית

גלובס

מעריב

מט"ח

הארץ

חדשות ערוץ 2

בורסה

144

מבזקי חדשותבאנגלית

הספרייה הוירטואלית: חקלאות
האגף של הספרייה הוירטואלית אשר כולל מאמרים רבים בנושאים חקלאיים, החל מיערנות וכלה בשיווק ובחקלאות אוסטרלית.
באנגלית ובעברית

אלבום צמחי ארץ ישראל
אלבום שהוא חלק מאתר האגודה הישראלית למדעי הצמח. מכיל אוסף צילומים רחב של צמחי ארץ ישראל.באנגלית

מה זה?
אתר מדהים המכיל מאגר מידע רחב היקף לכל המונחים המתעופפים ברחבי הרשת ובעולם המחשבים. לאחר ביקור באתר תוכלו להכיר את כל המושגים הסתומים וראשי התיבות בצורה בהירה וקלה לעיכול.


 


באנגלית

שבט
זווית נינוחה וידידותית להכרות עם הביוטכנולוגיה והשיבוט. באתר תתוודעו לאבני דרך בשכפול תאים, תכירו את הדמויות המרכזיות ואת התהליכים שהובילו לשכפול הגנטי. למרות מורכבות הנושא, מביא האתר את הפרטים בפשטות ובעזרת סרטונים ותמונות.


 


באנגלית

אי-סרבר
אתר מדהים בהיקפו המכיל אלפי מאמרים ועבודות אקמאיות בנושאים רבים ומגוונים. תוכלו למצוא שם מאמרים אל אומנות, ארכיטקטורה, קולנוע, פמינזם ולמעשה על הכל. אתר חובה לסטודנטים ואנשי אקדמיה.


 


באנגלית

אקדמיית ההישגים
מי הם האנשים ששינו את פני האנושות במאה הנוכחית? באתר שלפניכם תשובה לשאלה כולל הביוגרפיה של אותם אנשים. האתר ממויין כמובן לפי הקטיגוריות השונות והבחירה בהתאם להעדפותיהם של חברי האקדמיה.


 


באנגלית

הפרוייקט הביולוגי
מרכז למידה שלם און - ליין בנושאים: ביו-טכנולוגיה, גינטיקה, ביולוגיה, בריאות ועוד כולל הדגמות ומבחני בקיאות.


 


באנגלית

FUNK AND WAGNALLS
אחת האנציקלופדיות הטובות והמקיפות ביותר ברשת האינטרנט. כוללת אנציקלופדיה, מילון ערכים וחדשות מהעולם. חלק מהערכים מלווים בסירטוני מולטימדיה וחלק בסרטוני פלאש מקסימים (לא להחמיץ את אינדקס המדיה). הרישום - נכון לעכשיו - הוא בחינם, אז כדאי להזדרז.


 


באנגלית

מולקולות
גלריה מדהימה של צילומים מולקלרים אשר צולמו במיקרוסקופ אור. אל תחמיצו.


 


באנגלית

אנציקלופדיה.קום
אחת האנציקלופדיות הטובות ברשת, אשר כוללת מנוע חיפוש ואלפון נוח. המונחים מגובים בתמונות ומפות. הללויה.


 


בעברית

סנונית
מאגר הידע הגדול ביותר בשפה העברית. כולל מאמרים, אנציקלופדיות, חדשות, מידע לימודי, יהדות, תרבות והכל בעברית מלאה. אתר חובה.


 


באנגלית

אנכרטא
האנציקלופדיה הנהדרת מבית מיקרוסופט במהדורת הרשת שלה. עוסקת כמעט בכל נושא אפשרי ומעודכנת להפליא. לא להחמיץ.


 


באנגלית

BioFind
אתר אינטרנט שמספק מידע עדכני על חדשות, המצאות ומגמות חדשות בענף הביו-טכנולוגיה. ניתן לחפש גם מישרה מתאימה ולהתחקות אחר לוח האירועים בתחום.


 


באנגלית

Bio web dir
מאגר מידע בר חיפוש על חברות ביוטכנולוגיה בחוף המערבי של ארה"ב. השימוש כרוך ברישום והתוצאות כוללות נתונים מפורטים ביותר שעשויים לסייע גם למשקיעים שמתעניינים בתחום


 


באנגלית

Bio research online
כיכר אלקטרונית המפגישה חוקרים ומדענים מעולם הביוטכנולוגיה במטרה להתעדכן בחדשות, מידע על ציוד חדש וכן כדי להירשם לקבלת עלון מקצועי בדואר האלקטרוני.


 


באנגלית

Bio line
אתר שמרכז פרסומים מדעיים ומחקרים מזירת הביוטכנולוגיה והפרמצבטיקה. הגישה מהאתר אל תקצירי המאמרים ניתנת ללא תשלום וכן ניתן לנווט וללמוד על כתבי עת מקצועיים בתחום.